Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29
Kampaň obyčejného hrdinství
30
Kampaň obyčejného hrdinství
Rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání ve školním roce 2024-2025
Magnetické pole
Co právě probírají sedmáci ve fyzice?
Spolupráce ZŠ a MŠ
1
Kampaň obyčejného hrdinství
2
Kampaň obyčejného hrdinství
3
Kampaň obyčejného hrdinství
Trénink dračích lodí na dračí lodě
4
Kampaň obyčejného hrdinství
5
Kampaň obyčejného hrdinství
6
Motani - beseda
7
Zápis dětí do mateřské školy 2024-2025
Zápis do MŠ
8
Máme rádi zvířata
9
Vodní elektrárna Dlouhé stráně
Závěrečné online setkání s našimi partnery, eTwinningový projekt, ICW 2023-2024
Výstava - Krása secese
Den matek v MŠ
10
Srdce na dlani
Veolia Energy Streetfootball
Soutěž Mladý zdravotník 2024
11 12
DEN MATEK
13
Škola v přírodě
Škola v přírodě I. stupeň
14
Den hokeje
Škola v přírodě
Návštěva dětí z MŠ u hasičů
Zápis do MŠ
Škola v přírodě I. stupeň
Den hokeje - SPOLUPRÁCE SE SCHOOLS UNITED - HRDÁ ŠKOLA
15
ČESKÝ DEN PROTI RAKOVINĚ 2024
Škola v přírodě
Škola v přírodě I. stupeň
16
Škola v přírodě
Škola v přírodě I. stupeň
17
Škola v přírodě
Škola v přírodě I. stupeň
Příhraniční olympiáda v Píšti
18
Májová Oldies party
19
20
První třída a dnešní Světový den včel
21
Job Air - Mošnov, exkurze 8. ročník
Den šílených účesů - SPOLUPRÁCE SE SCHOOLS UNITED - HRDÁ ŠKOLA
22 23 24
Dračí lodě
25 26
27
Školní focení tříd
28 29 30 31
Den dětí
1 2
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Matematické soutěže

Matematické soutěže



Datum konání:
22.3.2024

Žáci naší školy se v pátek 22. března 2024 opět zúčastnili soutěže Matematický klokan. Na prvním stupni se soutěžilo v kategorii Cvrček a Klokánek, na druhém stupni v kategorii Benjamín a Kadet.

A výsledky dopadly následovně:

Kategorie Cvrček – 2. třída: 1. místo Kaňová Elen Marie (44b) 2. místo Krivačka Patrik (41b) 3. místo Hanousková Rozálie (33b)

Kategorie Cvrček – 3. třída: 1. místo Kučatý Karel (78b) 2. místo Herberová Pavlína Marie (62b) 3. místo Kuchařová Elena (51b)

Kategorie Klokánek – 4. třída: 1. místo Myslivcová Laura (59b) 2. místo Beránek Petr (52b) 3. místo Matviichuk Zlata (47b)

Kategorie Klokánek – 5. třída: 1. místo Slaný Ondřej (100b) 2. místo Paskudová Jana (64b) 3. místo Štencel Maxim (45b)

Kategorie Benjamín – 6. třída: 1. místo Herber Jan (38b) 2. místo Satke Matěj (33b) 3. místo Kučatá Hana (29b)

Kategorie Benjamín – 7. třída: 1. místo Šomodi Filip (62b) 2. místo Vozňáková Nina (41b) 3. místo Voznica Tomáš (32b)

Kategorie Kadet – 8. třída: 1. místo Satke Tereza (55b) 2. místo Bačiková, Balejová, Novotná (48b) 3. místo Lainková Eliška (47b)

 

Všem výhercům gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů.

Fotogalerie