Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30
ISP - Úřad práce, 9. ročník
31
Úniková hra aneb najdi si své vysvědčení
Naše první vysvědčení!
Vysvědčení na Lysé hoře 2024
Pololetní vysvědčení jsme předávali v ostravském kině
Vysvědčení, I. pololetí
Vysvědčení na Lysé hoře
Filmové představení - dobrodružný film Wonka
Úniková hra aneb najdi si své vysvědčení, I. stupeň
1
Nejúspěšnější soutěžící - Tereza Satke
Pustevny - 1. st. + Motýlci MŠ
Pustevny v zimě - výlet I. stupeň + předškoláci
2
Pololetní prázdniny
3 4
5 6 7 8 9
Dětská scéna 2024
Školní kolo recitační soutěže I. stupně
10
Společné bruslení
SPOLEČNÉ SOBOTNÍ BRUSLENÍ
11
12
Rozvrh hodin, II. st.
Projektové vyučování I. a II. třídy
Lyžování se sluníčkem
Lyžařský výcvik II. stupně + Ozdravný pobyt 2024
Projektový týden "Sůl nad zlato" - III. - V. třída
Lyžařské výcviky I. a II. stupně
13
Rozvrh hodin, II. st.
Projektové vyučování I. a II. třídy
Lyžování se sluníčkem
Lyžařský výcvik II. stupně + Ozdravný pobyt 2024
Projektový týden "Sůl nad zlato" - III. - V. třída
Lyžařské výcviky I. a II. stupně
14
Rozvrh hodin, II. st.
Projektové vyučování I. a II. třídy
Lyžování se sluníčkem
Lyžařský výcvik II. stupně + Ozdravný pobyt 2024
Projektový týden "Sůl nad zlato" - III. - V. třída
Lyžařské výcviky I. a II. stupně
15
Rozvrh hodin, II. st.
Projektové vyučování I. a II. třídy
Lyžování se sluníčkem
Lyžařský výcvik II. stupně + Ozdravný pobyt 2024
Projektový týden "Sůl nad zlato" - III. - V. třída
Lyžařské výcviky I. a II. stupně
16
Rozvrh hodin, II. st.
Projektové vyučování I. a II. třídy
Lyžování se sluníčkem
Lyžařský výcvik II. stupně + Ozdravný pobyt 2024
Projektový týden "Sůl nad zlato" - III. - V. třída
Lyžařské výcviky I. a II. stupně
17 18
19
Ekologický výukový program Sadařův rok v MŠ
20
Slavíme Masopust v MŠ
eTwinning - online setkání - 2/2024
6. třída na přehlídkovém molu
21
eTwinning - online setkání - 2/2024
22 23 24 25
26 27 28 29 1
"To dám"
2 3
Drobečková navigace

Úvod > > Akce MŠ

Akce MŠ

Plán akcí MŠ 2023-2024

ZÁŘÍ    
12.09.     ÚT SETKÁNÍ ZÁSTUPCŮ MŠ Šilheřovice + MŠ CHALUPKI 15:00
12.09.     ÚT SCHŮZKA S RODIČI V MŠ 16:30
20.09.     ÚT SETKÁNÍ NA HRANICI   MŠ Šilheřovice + MŠ Chalupki 10:00
26.09.     ÚT NÁVŠTĚVA DĚTÍ V ZÁKLADNÍ ŠKOLE (předškoláci) 10:00
ŘÍJEN    
08.10. NE   (14.10.) DRAKIÁDA NA HŘIŠTI TJ SOKOL 14:30
19.10.     ČT ŠTRŮDLOVÁNÍ   (zábavné odpoledne, děti, rodiče) odpoledne
20.10.     PÁ SVĚTOVÝ DEN UČITELŮ/ČR+PL odpoledne
LISTOPAD    
07.11.     ÚT USPÁVÁNÍ BROUČKŮ  MŠ + ZŠ    17:00
08.11.     ST VÁNOČNÍ FOTO DĚTÍ  MŠ + ZŠ  
10.11.     PÁ DEN VETERÁNŮ     MŠ+ZŠ+OÚ 11:00
24.11.     PÁ ADVENT v kostele – Vánoční spirála dopoledne
24.11.     PÁ ZPÍVÁNÍ U STROMEČKU  OÚ+ZŠ+MŠ 17:00
PROSINEC    
  SVĚTÝLKA V KOSTELE - DĚTSKÁ MŠE       MŠ + farnost + rodiče  
06.12.      ST MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA    MŠ + ZŠ  dopoledne
12.12.      ÚT VÁNOČNÍ TVOŘENÍ V MŠ     (aneb zapomněli jsme  na vánoční zvyky a tradice)     děti + rodiče 16:00
  ČEKÁNÍ NA JEŽÍŠKA  - spaní zájemců MOTÝLKŮ v MŠ  
  NADÍLKA VE ŠKOLCE dopoledne
  PŘEDÁNÍ KORESPONDENČNÍCH DÁRKŮ - Šilheřovice, Chalupki, Koblov  
LEDEN    
05.01.      PÁ TŘI KRÁLOVÉ V KOSTELE      MŠ + farnost                      dopoledne
25.01.      ČT NÁVŠTĚVA PŘEDŠKOLÁKŮ V 1. TŘÍDĚ    („Škola nanečisto“)                10:00
ÚNOR    
  LYŽAŘSKÁ ŠKOLIČKA , SPOLEČNÉ BRUSLENÍ  
  DĚTSKÝ PLES  ZŠ, MŠ V KD ŠILHEŘOVICE   odpoledne
20.01.     SO  ŠKOLNÍ  PLES  ZŠ, MŠ V KD ŠILHEŘOVICE 19:00
20.02.      ÚT MASOPUSTNÍ VESELICE V MŠ dopoledne
  VALENTÝNSKÉ SETKÁNÍ   MŠ Šilheřovice + MŠ Chalupki odpoledne
BŘEZEN    
  KURZY PLAVÁNÍ  -  10 lekcí dopoledne
  SETKÁNÍ MŠ ŠIHEŘOVICE A MŠ KOBLOV dopoledne
  NÁVŠTĚVA PLANETÁRIA V OSTRAVĚ dopoledne
  BEZPEČNOST PŘEDEVŠÍM (akce s Policií ČR)                               dopoledne
  BŘEZEN - MĚSÍC KNIHY  (návštěva knihovny v Šilheřovicích) dopoledne
25.03.      PO VELIKONOČNÍ TVOŘENÍ  (děti a rodiče) 16:30
DUBEN    
09.04.+ 16.04. ZÁPIS DO 1. TŘÍDY  
  DEN ZEMĚ – projektový den (sázení stromků, jarních sazenic) dopoledne
  STAVĚNÍ MÁJKY A PÁLENÍ ČARODĚJNIC     (OÚ+MŠ+ZŠ+SDH)   
  TEATRZYKY     (vystoupení v PL – starší děti)  dopoledne
  PRÁCE HASIČŮ V HLUČÍNĚ   -  exkurze MŠ dopoledne
KVĚTEN    
07.05.+ 14.05.    ÚT ZÁPIS DO MŠ  
09.05.     ČT DEN MATEK A OTCŮ  (program ve třídách MŠ)                                 16:30
  SPORTOVNÍ OLYMPIÁDA MATEŘINEK V HLUČÍNĚ dopoledne
  SPOLEČNÝ VÝLET DO PŘÍRODY (děti, rodiče, učitelky,MŠ Chalupki) odpoledne
ČERVEN    
03.06. PO     (31.05) DEN DĚTÍ       MŠ + ZŠ dopoledne
  SETKÁNÍ S RODIČI PŘEDŠKOLÁKŮ  (+Všeználek)  odpoledne
  CELODENNÍ VÝLET MŠ  
18.06. ÚT ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY - PASOVÁNÍ      16:00
  SPOLEČNĚ NA KOLECH    MŠ Šilheřovice + MŠ Chalupki odpoledne
     
     
  Další akce a termíny budou průběžně doplňovány dle nabídek.  
  Změny termínů a časů jsou možné dle situací.  
  Jsou plánovány výšlapy do okolí - sledování změn v přírodě již od podzimu.
     
  Zpracovala:   Mgr. Pavla Kačmářová s kolektivem pracovnic MŠ