Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1
Škola v přírodě - I. turnus
Škola v přírodě I. - II. třída, 2026
2
Škola v přírodě - I. turnus
Škola v přírodě I. - II. třída, 2026
3
Škola v přírodě - I. turnus
Škola v přírodě I. - II. třída, 2026
4
Škola v přírodě - I. turnus
Škola v přírodě I. - II. třída, 2026
5
Škola v přírodě - I. turnus
Škola v přírodě I. - II. třída, 2026
6 7
8
Soutěž ve sběru papíru 2026
9
Soutěž ve sběru papíru 2026
10
Soutěž ve sběru papíru 2026
11
Soutěž ve sběru papíru 2026
12
Soutěž ve sběru papíru 2026
13 14
15
Škola v přírodě III. - V. třída, 2026
16
Třídní schůzky budoucích prvňáčků a rozloučení s našimi Předškoláky 2026, od 16h
Škola v přírodě III. - V. třída, 2026
17
Škola v přírodě III. - V. třída, 2026
18
Škola v přírodě III. - V. třída, 2026
19
Škola v přírodě III. - V. třída, 2026
20 21
22 23 24 25
Rozloučení s deváťáky od 15 h v KD Šilheřovice
26
Ukončení 2. pololetí (vydání vysvědčení)
27 28
29
Letní prázdniny 2026
30
Letní prázdniny 2026
1
Letní prázdniny 2026
2
Letní prázdniny 2026
3
Letní prázdniny 2026
4
Letní prázdniny 2026
5
Letní prázdniny 2026
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zápis do 1. třídy 2026-2027

Zápis do 1. třídy 2026-2027



Datum konání:
27. 1. 2026

Vážení rodiče budoucích prvňáčků, Chtěli bychom vás upozornit na změnu, která nastala. Zápis do 1. třídy se nově koná v období od 15. ledna do 15. února. Termín byl upraven na základě novely školského zákona č. 239/2025 Sb., který vstoupil v platnost 1. 9. 2025.

Srdečně Vás tedy s vašimi budoucími prvňáčky zveme k zápisu dětí do 1. třídy školního roku 2026-2027.

Více informací naleznete zde

 

Těšíme se na vás.

Vaše Škola Šilheřovice

Zápis do 1. třídy 2026.png

 

Ve dnech 20. a 27. ledna proběhl zápis do 1.třídy. Tentokrát se vše odehrávalo v kouzelném lese, kde děti provázela spousta zvířátek – veverka, liška, jezevec, medvěd a další lesní kamarádi.

Děti si vyzkoušely různé úkoly, např. nabíraly oříšky pro veverku, stavěly domeček pro ježka, prošly lesní stezku nebo vyťukávaly názvy lesních zvířátek. Všechny aktivity probíhaly v pohodové a hravé atmosféře, aby se děti cítily dobře.

Na závěr si každý odnesl zaslouženou odměnu. Moc se těšíme, až se s našimi malými lesními dobrodruhy setkáme znovu v září ve školních lavicích!

Fotogalerie